GİZLİLİK POLİTİKASI


Web sitemizin sayfalarını kullanmadan önce Gizlilik Politikasını okuyun, çünkü bu öğeler kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığı, saklandığı ve kullanıldığı; web sitemizin gizlilik sorumluluklarını açıklar.


www.insanpsikoloji.net adresindeki gizlilik politikası hakkında sorularınız veya şikayetleriniz için bizimle iletişim kurun.
Bu gizlilik ilkeleri www.insanpsikoloji.net tarafından www.insanpsikoloji.net gizlilik sorumluluklarının belirlenmesi amacıyla hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.insanpsikoloji.net web sitesinde bilgi toplama ve dağıtma kurallarını içermektedir.
Çerezler, web sitesinde çalıştığınız alanları kaydetmek ve aynı reklamların birbiri ardına görülmesini önlemek için kullanılır. Çerezler, ilgi alanlarınıza uygun içerik sunmak ve şifrenizi tekrar girmemeniz için saklanır.
Kişisel bilgiler kullanıcılarımıza giriş yapmak ve gerektiğinde bireyin kimliğini doğrulamak için kullanılacaktır. İstatistik ve profil bilgileri de web sitemizde toplanmaktadır. Bu bilgi her durumda kullanılabilir. Bu bilgiler, ziyaretçi hareketlerini izleme, kişiselleştirilmiş içerik sağlama ve ayrıca tarafımızca belirlenen diğer şirketlerle paylaşılma durumlarında kullanılacaktır. Bu paylaşım, reklamverenle yapılan sözleşmeler çerçevesinde gerçekleşecektir.
Bu bilgi her durumda kullanılabilir. Bu bilgiler, ziyaretçi hareketlerini izleme, kişiselleştirilmiş içerik sağlama ve ayrıca tarafımızca belirlenen diğer şirketlerle paylaşılma durumlarında kullanılacaktır. Bu paylaşım, reklamverenle yapılan sözleşmeler çerçevesinde gerçekleşecektir.
Sormak istediğiniz sorular için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.


İletişim Formu

Ad
E-posta *
Mesaj *

Yorum Gönderme

0 Yorumlar